شرکت تیساکیش

شرکت تیسا کیش در تاریخ 1383/03/12تحت شماره 2216 در اداره ثبت شرکتهای جزیره کیش ثبت گردید . این شرکت بعنوان زیرمجموعه  شرکت بین المللی توسعه ساختمان و هلدینگ سرمایه گذاری غدیر با هدف سرمایه گذاری در قالب ساخت و ساز اماکن مسکونی، اداری، سیاحتی، ورزشی و تفریحی و ... در جزيره كيش و جذب سرمایه گذاران برای مشارکت در کلیه کارهای اجرایی، واردات و صادرات انواع مصالح و لوازم و ماشین آلات ساختمانی در حال فعالیت است.
  در حال حاضر از مهمترین فعالیت های شرکت ، ساخت پروژه مسکونی دیدار کیش و مجتمع تجاري – تفريحي تيسا 1 مي باشد. مجتمع مسکونی تيسا شهر در یکی از بلندترین نقاط جزیره کیش در لوپ ديدار در زمینی به مساحت 38800 مترمربع با زیربنای کل 54572 مترمربع  با هدف ايجاد محيطي آرام فرصتي را براي استفاده از امكانات تفريحي شامل پيست دوچرخه سواري ، زمين تنيس ، زمين واليبال ، زمين بازي كودكان ، آلاچيق و جاده تندرستي مسکونی 60 تا 220 مترمربع است که بیشترین دید را از سمت شمال و شرق به دریا دارد همچنين به منظور رفاه حال ساكنين فضاهاي تجاري از قبيل فست فود ، سوپر ماركت نيز در نظر گرفته شده است. پروژه تجاری-تفریحی تیسا 1 با زیربنای 65660 مترمربع هم اکنون دردست احداث است.

این شرکت در راستای جلب رضایت هموطنان گرامی اقدام به پیش فروش واحدهای پروژه های خود با اقساط بدون بهره و همچنین با به كارگيري نيروهاي متخصص و كارآمد در قالب گروه هاي مختلف كاري در جهت پیشبرد هرچه سریعتر اهداف تعریف شده ، نموده است.